יובל דיין - יד ביד
126,058
Reddit
בס"ד

לחן: צביקה פיק
מילים: בצלאל אלוני
עיבוד והפקה מוסיקלית: יהל דורון
מו"ל: צאן ברזל מוזיקה בע"מ

לביצוע החדש בכל שירותי הסטרימינג: fanlink.to/YuvalYad

אם המים גועשים
וחייך כה קשים
אל תיפול ברוחך
בוא גלה את עצמך
רק בך עוצמה רבה
כמעיין המתגבר
יד ביד הן שיר חוזר
שתי עיניך ועיני
הן הכוח עד בלי די
הן האור באפלה
יד ביד אם רק תיתן לי יד
יד ביד נצעד את כל הדרך
יד ביד אם רק תיתן לי יד
יד אם רק תיתן
יד ביד לאורך כל הדרך
יד ביד אם רק תיתן לי יד
יד ביד נצעד את כל הדרך
יד ביד אם רק תיתן לי יד
יד אם רק תיתן
יד ביד לאורך כל הדרך
יד ביד
יד ביד לאוהבים
אין תקווה לבודדים
יד ביד לחיילים
אל הבית שוב חוזרים
שוב חוזרים
יד ביד לנדכאים
עצובי מבט תוהים
אל האור במרחקים
אל האור שבמרומים
לתקווה בחלומות
יד ביד אם רק תיתן לי יד
יד ביד נצעד את כל הדרך
יד ביד אם רק תיתן לי יד
יד אם רק…שירה: יובל דיין
בס, גיטרות, עוד, ג'ומבוש ופסנתר: יהל דורון
תופים: גלעד שמואלי
כינורות, ויולה, צ'לו ועיבוד מיתרים: יועד ניר
קולות: גל דן, יהל דורון
תופים הוקלטו באולפני ברדו ע"י יונתן דנינו
כל השאר הוקלט באולפן של גיא ויהל
מיקס ומאסטרינג: יהל דורון


מנכ"ל וניהול רפרטואר ארומה music: מיכל וייסברג
מפיקה: סאלי וינר
עיצוב גרפי: יוני לוי
צילום: שי פרנקו
איפור: גלית ורטהיים
סטיילינג: אביב כפיר
הפצה דיגיטלית: D-Music
שיווק דיגיטלי: אביב לוסקי// Digistage
יחסי ציבור: עופר מנחם Menachem.ofer@gmail.com 050-7286538
להזמנת הופעות: שורה ראשונה 036535343

©\u0026℗ א.מ הפקות מוסיקה בע"מ

תגובות
 • serry ciok
  serry ciok

  מהמממתתתת ♥️🤍✨

 • Cassie
  Cassie

  מהמממתתתת ♥️🤍✨

 • לינוי שבה זכריה
  לינוי שבה זכריה

  מהמממת שאת!! תודה לה' על הזכות שיש לנו אותך!! 3>

 • chasya nov
  chasya nov

  את מושלמת!! שרופה עלייך!! מי ששמע את השיר יותר מ15 פעמים שייעלה לייק וואו איזה רגש! אין עלייך!! אחלה ביצוע!! פשוט מושלמת!!

 • שמחה רבה
  שמחה רבה

  שאננות שאננות קורונה: הבאים בתור הם הילדים עברנו את הגל הראשון, נעבור גם את הגל השני. זו הגישה שפחות או יותר מסכמת את אווירת שאננות הקורונה בקרב הציבור בישראל. נכון שגל ההתפרצות הנוכחי לא קיצוני כקודמיו, וגם החיסונים עדיין מעניקים הגנה, אבל כן ישנם דיווחים על עוד ערים שהופכות כתומות ואפילו אדומות, ולמרות זאת הציבור ממשיך להתנהל במעין אדישות. היחס השאנן וגלגולי העיניים אינם חדשים במחוזותינו. הם חלק ניכר מהטבע היהודי שלנו. אנחנו עם קשה-עורף, בעל כתפיים רחבות ועור של פיל, ומסוגלים לספוג עוד ועוד עד שנפעל לקראת שינוי מהותי. לכן ייקח זמן רב עד שנגיב נכון. גם מנכ"ל משרד הבריאות היוצא, מי שהיה מופקד על המאבק בקורונה בשנה האחרונה, אמר הבוקר בריאיון: "בשנים הקרובות נצטרך לחיות את חיינו בצל הקורונה". כלומר זו תהיה מחלה שתישאר איתנו. וטוב שכך. בעיניי, המכה הזאת תשמור עלינו שלא נתפרע ולא נתפרץ לכיוונים מיותרים. כך נוכל להיות קצת יותר צנועים מבעבר, ונלמד איך לשפר את היחסים הווירטואליים בינינו. אני חושב שאחרי שהנגיף הכה בגיל השלישי ואחריהם בגיל הבוגר, בקרוב יבוא תורו של הדור הצעיר. כאשר המכה תגיע אליהם הבעיה תחריף. ילדים ישבו בבית, רחוקים זה מזה, ילמדו ויתקשרו ביניהם דרך קווי האינטרנט - וזה בכלל לא פשוט לילדים בגיל ההתבגרות. אלה שינויים גדולים שישנו את סדרי החיים שלנו. נרגיש על בשרנו העבה עד כמה המצב לוחץ עלינו. הצעירים יתגברו איכשהו, הם רגילים להידבק למסכים, אבל האווירה הכוללת תעיק על כולנו. הכיוון הכללי של הטבע הוא לא לפגוע בילדים שלנו, חלילה. אלא הטבע פועל במגמה אחת: להביא את כל חלקיו - דומם, צומח, חי והאנושות שבתוכם - לקשר אינטגרלי יפה, להתחשבות הדדית, ליחס משלים. הטבע שואף לאזן בין ההתקרבות החיצונית שלנו להתקרבות הפנימית. כל עוד אנחנו רחוקים זה מזה רגשית, אז גם הביטוי החיצוני מותאם לכך. יותר אנשים מעדיפים לעבוד מהבית, חומקים מהשכנים ממול, מסכמים את יחסי העבודה שלהם עם הקולגות במייל וסמס. גם אם נפגשים פה ושם, אז מי מעז להתחבק? היחס החברתי החדש הזה הוא טוב. ההכרה שלנו מתחדדת, המודעות כלפי מי אנחנו הופכת צלולה ולא מסתתרת מאחורי מסכות מתייפייפות. זאת האמת לשעה זו, "פיזור לרשעים - טוב להם וטוב לעולם". ומיהם הרשעים? מי שעסוקים בעצמם, שמים את עצמם במרכז וטרודים אך ורק בעולמם. האגואיזם שגובר בנו הוא שמאיץ את הריחוק החברתי בינינו. מיום ליום אנחנו הופכים ערלי לב, וגם פגיעה בצעירים לא תזיז לנו משהו בפנים. אבל ממכה למכה, משכבת גיל אחת לשכבת גיל תחתיה, אנחנו נתרגל לרעיון של הטבע: לא קרבה פיזית נדרשת מאיתנו, אלא קרבה פנימית. לא ישיבה משותפת סביב שולחן אחד, כשבפנים לוהטת סלידה זה מזה, אלא ריחוק פיזי הממלא בתוכו הרגשה משותפת של לב אחד. אלה סימנים יפים של הדור האחרון: המרחב הרוחני מתקרב למרחב הגשמי, שניהם באים לנקודת השקה. זה לא יקרה בגל הנוכחי, ואני בספק אם בגל שאחריו. האטימות והעקשנות הישראלית לא יביאו אותנו במהרה לתובנה הזאת. אבל מכות הטבע בדרכן יעברו עלינו עוד ועוד, עד שנעצור ונשאל את השאלות הנכונות. עד שנקפיא מהלכים ונחשוב מה הלאה. מוקד השינוי יפתיע גם אותנו. פתאום נראה בחוש איך נקיטת פעולות מוכרות כמו עטיית מסכה, חיסון שלישי, תו ירוק משודרג וסגירת הפרצות בנתב"ג לא עוזרות לנו. הן עוזרות במקצת, אבל לא באמת בולמות את המגפה. וכך הכול יתנקז לתרופה האמיתית: בניית יחסים חדשים בינינו, פיתוח רצון חדש לעזרה הדדית.

  • Cassie
   Cassie

   תותחית

 • Good Music
  Good Music

  אחת ויחידה הזמרת מספר אחת בישראל 👉

 • ורד אקריס
  ורד אקריס

  מדהימה

 • סחטן לייקים
  סחטן לייקים

  קאבר מהמםם!❤

 • רותי קירחיש
  רותי קירחיש

  שיר מושלם ❤❤❤❤💕💕💕💙💙💜💜💜

 • evyatar bernat
  evyatar bernat

  מרגשת וכשרונית שפשוט מביאה טוב לעולם שלנו..תודה לאלוהים על שהעניק לה את הכשרון הזה..

 • tali eliyahu
  tali eliyahu

  עופרה חזה זכרונה לברכה שרה יותר יפה ומבצעת את השיר יותר טוב 😗😗😗😗😗😗

 • מיקה גולן
  מיקה גולן

  הכי מיוחדת שיש

 • Naveh S.
  Naveh S.

  לייק מי שמאמין בבורא עולם!

 • Dana Levi
  Dana Levi

  שאננות קורונה: הבאים בתור הם הילדים עברנו את הגל הראשון, נעבור גם את הגל השני. זו הגישה שפחות או יותר מסכמת את אווירת שאננות הקורונה בקרב הציבור בישראל. נכון שגל ההתפרצות הנוכחי לא קיצוני כקודמיו, וגם החיסונים עדיין מעניקים הגנה, אבל כן ישנם דיווחים על עוד ערים שהופכות כתומות ואפילו אדומות, ולמרות זאת הציבור ממשיך להתנהל במעין אדישות. היחס השאנן וגלגולי העיניים אינם חדשים במחוזותינו. הם חלק ניכר מהטבע היהודי שלנו. אנחנו עם קשה-עורף, בעל כתפיים רחבות ועור של פיל, ומסוגלים לספוג עוד ועוד עד שנפעל לקראת שינוי מהותי. לכן ייקח זמן רב עד שנגיב נכון. גם מנכ"ל משרד הבריאות היוצא, מי שהיה מופקד על המאבק בקורונה בשנה האחרונה, אמר הבוקר בריאיון: "בשנים הקרובות נצטרך לחיות את חיינו בצל הקורונה". כלומר זו תהיה מחלה שתישאר איתנו. וטוב שכך. בעיניי, המכה הזאת תשמור עלינו שלא נתפרע ולא נתפרץ לכיוונים מיותרים. כך נוכל להיות קצת יותר צנועים מבעבר, ונלמד איך לשפר את היחסים הווירטואליים בינינו. אני חושב שאחרי שהנגיף הכה בגיל השלישי ואחריהם בגיל הבוגר, בקרוב יבוא תורו של הדור הצעיר. כאשר המכה תגיע אליהם הבעיה תחריף. ילדים ישבו בבית, רחוקים זה מזה, ילמדו ויתקשרו ביניהם דרך קווי האינטרנט - וזה בכלל לא פשוט לילדים בגיל ההתבגרות. אלה שינויים גדולים שישנו את סדרי החיים שלנו. נרגיש על בשרנו העבה עד כמה המצב לוחץ עלינו. הצעירים יתגברו איכשהו, הם רגילים להידבק למסכים, אבל האווירה הכוללת תעיק על כולנו. הכיוון הכללי של הטבע הוא לא לפגוע בילדים שלנו, חלילה. אלא הטבע פועל במגמה אחת: להביא את כל חלקיו - דומם, צומח, חי והאנושות שבתוכם - לקשר אינטגרלי יפה, להתחשבות הדדית, ליחס משלים. הטבע שואף לאזן בין ההתקרבות החיצונית שלנו להתקרבות הפנימית. כל עוד אנחנו רחוקים זה מזה רגשית, אז גם הביטוי החיצוני מותאם לכך. יותר אנשים מעדיפים לעבוד מהבית, חומקים מהשכנים ממול, מסכמים את יחסי העבודה שלהם עם הקולגות במייל וסמס. גם אם נפגשים פה ושם, אז מי מעז להתחבק? היחס החברתי החדש הזה הוא טוב. ההכרה שלנו מתחדדת, המודעות כלפי מי אנחנו הופכת צלולה ולא מסתתרת מאחורי מסכות מתייפייפות. זאת האמת לשעה זו, "פיזור לרשעים - טוב להם וטוב לעולם". ומיהם הרשעים? מי שעסוקים בעצמם, שמים את עצמם במרכז וטרודים אך ורק בעולמם. האגואיזם שגובר בנו הוא שמאיץ את הריחוק החברתי בינינו. מיום ליום אנחנו הופכים ערלי לב, וגם פגיעה בצעירים לא תזיז לנו משהו בפנים. אבל ממכה למכה, משכבת גיל אחת לשכבת גיל תחתיה, אנחנו נתרגל לרעיון של הטבע: לא קרבה פיזית נדרשת מאיתנו, אלא קרבה פנימית. לא ישיבה משותפת סביב שולחן אחד, כשבפנים לוהטת סלידה זה מזה, אלא ריחוק פיזי הממלא בתוכו הרגשה משותפת של לב אחד. אלה סימנים יפים של הדור האחרון: המרחב הרוחני מתקרב למרחב הגשמי, שניהם באים לנקודת השקה. זה לא יקרה בגל הנוכחי, ואני בספק אם בגל שאחריו. האטימות והעקשנות הישראלית לא יביאו אותנו במהרה לתובנה הזאת. אבל מכות הטבע בדרכן יעברו עלינו עוד ועוד, עד שנעצור ונשאל את השאלות הנכונות. עד שנקפיא מהלכים ונחשוב מה הלאה. מוקד השינוי יפתיע גם אותנו. פתאום נראה בחוש איך נקיטת פעולות מוכרות כמו עטיית מסכה, חיסון שלישי, תו ירוק משודרג וסגירת הפרצות בנתב"ג לא עוזרות לנו. הן עוזרות במקצת, אבל לא באמת בולמות את המגפה. וכך הכול יתנקז לתרופה האמיתית: בניית יחסים חדשים בינינו, פיתוח רצון חדש לעזרה הדדית.

 • אופירה ישראל
  אופירה ישראל

  מסכנה עופרה חזה כמה עיניים היו עליה כנראה שזה מה שהרג אותה

  • bilij pdan
   bilij pdan

   מלאכית.

 • Ranjit Das
  Ranjit Das

  I dont understand what language is this

  • Whgu ybnm
   Whgu ybnm

   ביצוע פרווה,מתאים לערב קריוקי

 • מרים הלוי
  מרים הלוי

  מהממת את קול של מלאכית

 • galit prulo
  galit prulo

  מהממת ❤🔥👌

 • aharon
  aharon

  תשכחו מכל מובלי המחאות שהכרתם ומה מה שהם מדקלמים לכם. תשכחו מכל מנהיגי ישראל שהכרתם. תשכחו מכל הקצינים ומפקדים שהכרתם. תשכחו מכל המושגים והתפיסות שגדלתם והאמנתם בהן. כי כל אלו אינם עוד באמת, ואין כאן עוד כלל דמוקרטיה ולא מדינה. כל מה שאתם רואים, שומעים זה הכל בחסות מאפיה מאוד רצינית ששולטת בכל מקום ובכל פינה. רק האזרחים הפשוטים, וחושפיי השחיתות, שהם נטולי כל אנטרס, רק הם יצליחו לשמור על ערנות וחשיבה ראלית כדי להבין מה הוא הסיפור האמיתי שכאן מתבשל מתחת לאף של כולנו. כל המחאות במשך השנים האחרונות היו בחסות המאפיה, כדי לתת לנו תחושה שיש כאן כאילו דמוקרטיה או מדינה וכך באותו אופן ובאותה השיטה דומה, כל הבחירות לממשלה היו במשך השנים כאן מזויפות. הכל משחק מכור שהתוצאה שלו הייתה ידועה מראש. וכך גם בכלל התקשורת כולה שהיא תעשיית שקר והונאה והסחת דעת אחת שלמה. מדינת ישראל איננה שייכת עוד לכלל האזרחים. מדינה ישראל היא ריבון ותאגיד של ארגון פשע אחד עצום!!! אנחנו, אזרחים- בני ערובה חיים תחת שקרים, מרמה, הפרת אמונים והמון ובדגש- באחיזת תעתועי עיניים!! אנו חיים בעולם תעתועים, שקרים, מניפולציות, תחבולות, עולם שכל המוסכמות שלו נשברו ואינם כלל עוד קיימים. הקורנה- היא חלק גדול ומרכזי מאחת התוכניות של ארגון הפשע העולמי. אין כלל מדובר במגיפה ולא מחלה. מדובר בתוכנית זדונית כדי לשנות סדרי עולם ולהפוך את האנושות למשהו בלתי אנושי. המטרה היא ליצור מקום של שליטה של טייקונים שהם כאן שולטים ומחלטים לגורל חיים ועל אופן החיים. אנחנו במלחמה. מלחמת עולם שלישית, מלחמה שונה בכל אופניה ותפיסותיו. הנשק של אותה המלחמה הוא בתעשיית הסייבר, הלוויינים והמדיה. בכך אנו נשלטים ובכך יצרו עולם שהפך להיות תלוי רק בהם. המלחמה הזאת התחילה לפני יותר מכשלושים שנה, היא החלה בשקט, גדלה והעצימה וכיום המטרה שלה יוצאת לאור. מדובר בתעשיית פשע של התאגדות בעלי אינטרסים ויכולות כלכלית שחברו ושולטים בכל הדרכים ובכל מקום בעולם. דרך- צבא מדינות, פוליטיקה מדינית, תרבות, תקשורת, טכנולוגיה, מדע וחלל. זאת היא מלחמת עולם שאיננה בין מדינה למדינה. זאת היא מלחמה של ארגון עולמי שחבר עם מספר של ראשי הממשלה שונים בעולם ולכלל תעשיות השונות בכלל העולם כגון- אומנות, תרבות, ספורט, הייטק, טכנולוגיה, צבא, פוליטיקה, מדע, כלכלה בנקים בורסות. כל אלו הם טייקונים שמרוב כסף הם כבר איבדו את עצמם ואת היכולת האנושית, ועל כן הם מתנהלים וחושבים ומדברים כבלתי אנושים וחפצים בשליטה שאיננה יודעת שובע. הם הצליחו בכסף שלהם לקנות את הכל ואת כולם ובכך ליצור שליטה גלובלית. ע"י כך הם שולטים בעולם, ולכן השפיות והריקמה האנושית התפוגגה. רבותי, אלו הן עובדות קשות. הם נשמעים כמו משהו קיצוני. אבל אי אפשר עוד להתכחש למציאות שמפעם לפעם רודפת אותנו ולא נראה סוף לעידן שיותר ויותר מחרסם בנו ולוקח מאיתנו את הריקמה האנושית וחופש האדם וחרותו. תתעוררו. חייבת כאן התעוררות אזרחית ולהשמיע זעקה אותנטית שתביא איתה משהו שונה אחר מכל פעם שידענו. זעקה שתשמע בכלל העולם ותחבור לכלל אזרחי העולם שגם הם מבינים זאת ויוצאים בעקבות נגד הממסד כאחד. חייבת התגייסות המונית, כמחתרת, ולהקים כאן מרי אזרחי ולעצור את הכל. אחרת החיים שלנו כאן הולכים להיגמר. אורי נחמן. m.facebook.com/story.php?story_fbid=5773748252666861&id=100000952299899

 • עידו הרמן
  עידו הרמן

  תותחית

  • mijuo roui
   mijuo roui

   מה זה הדבר הזההההה😍😍 את פשוט נדירההההההה🤩🤩🤩🤩🤩

 • Leyla Aliyeva
  Leyla Aliyeva

  What a beautiful song, it's like lullaby.♥️💋🌹 Reminds me another song,🥰😘 but I can't remember which one 😳🤔

  • דן שלום
   דן שלום

   Hand In Hand

 • lior yunfh
  lior yunfh

  את שרה מושלם!!!!

 • nahman doner
  nahman doner

  שיר מהמם

 • Omer Statya
  Omer Statya

  אימלאאאאא דייי דייי צמרמורת של החייםםם אין לי מילים לתאר מה אני מרגיש

 • אביב מזמר
  אביב מזמר

  מוכשרת

 • Moadim
  Moadim

  *“Music, when soft voices die, vibrates in the memory !”* - Percy Bysshe Shelley

  • lior yunfh
   lior yunfh

   וואו.

 • yarden laniado
  yarden laniado

  מלאכית.

 • נעה אשכנזי
  נעה אשכנזי

  קאבר מושלםםםם😍 אוהבת אותך💗

 • ברכה ברכה
  ברכה ברכה

  פשוט קול אדיר !!! ביצוע מושלם אין על יובל דיין

 • yossi
  yossi

  ביצוע פרווה,מתאים לערב קריוקי

  • אני
   אני

   לא קרוב בכלל למקור

 • מוריה מלכה בודילובסקי
  מוריה מלכה בודילובסקי

  מהממת שאת!!

 • Bolia Fops
  Bolia Fops

  מי אהב תשיר לייק

 • נעה אשכנזי
  נעה אשכנזי

  מה זה הדבר הזההההה😍😍 את פשוט נדירההההההה🤩🤩🤩🤩🤩

 • mario luiz burda
  mario luiz burda

  Wonderful thank you.

 • ozidine
  ozidine

  וואי כל כך שמחתי שלא עשו מזה משהו איטי ו"רוחני"... אהבתי את הרענון:)

  • Bolia Fops
   Bolia Fops

   את מדהימה אי אפשר שלא להתרגש מקולך הכתיפתי ומצד שני מחוספס,תמשיכי להצליח ולתת לנו להנות

 • Adir
  Adir

  תוציאי שיר אחד לא יפה ככה נדע שאת אנושית .

 • Jonathan Ratner
  Jonathan Ratner

  וואו.

 • א רועי
  א רועי

  יובל התאהבתי בך 🥺

 • הללי וייס
  הללי וייס

  יש לך קול לא מהעולם הזה❤️😍

 • הללי וייס
  הללי וייס

  איך שכחתי לכתוב תגובה? פשוט השראה ענקית בשבילי ואני מעריצה אותך מאוד♥️

 • Banot Kadosh
  Banot Kadosh

  אליפות! תודה תודה תודה!💙💙💙

 • sannio komi
  sannio komi

  תעשי לי ליקקקק

 • אלאדין2 מהמיק ובאלי קליק
  אלאדין2 מהמיק ובאלי קליק

  כאן לפני המיליונים🙂

 • נטלי שמר
  נטלי שמר

  לחצו על הלינק כדי לצפות באחד השירים הטובים שיצאו בזמן האחרון: ilcomp.info/home/r2SnnXaDgtKlqq0/wyd-w.html

  • Bolia Fops
   Bolia Fops

   מי שמאמין בבורא עולם שיתן לייק

 • שירהה נתן
  שירהה נתן

  אין עלייך!!💓💓

 • שלמה בן שושן
  שלמה בן שושן

  היא מלאך לא רק הקול שלה .

  • שלמה בן שושן
   שלמה בן שושן

   @sannio komi היא באמת מהממת וצנועה צדיקה הילדה הזאת אני יודע ומרגיש זאת בנשמה .

  • sannio komi
   sannio komi

   מהממת מוכשרת שכמוך! איזו צניעות שיש בך איזה קול מדהים

 • daniella labin
  daniella labin

  את מדהימה אי אפשר שלא להתרגש מקולך הכתיפתי ומצד שני מחוספס,תמשיכי להצליח ולתת לנו להנות

 • אלעד אברהם
  אלעד אברהם

  וואו מדהים לגמרי יובל דיין אלופה

 • מושיקו חברון
  מושיקו חברון

  שיר יפה יובל דיין ❤❤❤❤❤🤣🤣

 • חנה Hanna כהן
  חנה Hanna כהן

  בחורה מהממת ומוכשרת מאוד 👏🏼.

 • Naomi Gil
  Naomi Gil

  Me encantó 😍🇲🇽

 • יובל גדליהו
  יובל גדליהו

  מדהימה

 • henishai1
  henishai1

  🥲 כל כך נעים לשמוע אותך המילים מקבלים משמעות תודה

 • Doron Sadka
  Doron Sadka

  מדהים

 • Hl Lh
  Hl Lh

  מושלם!!!!

 • יצחק לונגדים
  יצחק לונגדים

  קאבר לא קאבר. מחכים לשמוע אותך אחרי שלושת השבועות האלו. תודה לך ימלכה! קאבר לא קאבר. קול מרפא יש לך ;-)

 • איילה וייל
  איילה וייל

  מהממת מוכשרת שכמוך! איזו צניעות שיש בך איזה קול מדהים

 • Kerenavital Kashi
  Kerenavital Kashi

  וואוו עשית אותי לבכות.איזה קול, יובל,אני מעריצה שנים של עפרה חזה,אני לא צעירה. ריגשת אותי ממש,עשית אותי לבכות

 • שולמית כספי
  שולמית כספי

  השיר כל כך מתאים לקול שלך

 • עמליה כהן
  עמליה כהן

  מקסימה וכייף לשמוע אותך שרה...איזה מוסיקה ...

 • אליהו רפאילוב המלך
  אליהו רפאילוב המלך

  וואו אלופה

 • mor Atiya
  mor Atiya

  מלאכית😍

 • Bracha פלקר
  Bracha פלקר

  הכי נשירה יש!❤❤

 • Bracha פלקר
  Bracha פלקר

  ואוו יפה לך

 • Juhani Nokelainen
  Juhani Nokelainen

  I 🇫🇮 love Yuval 🇮🇱

 • cauã tzadok
  cauã tzadok

  יובל אני הרבה מעריץ שלך כאן מברזיל 🇧🇷🇮🇱❤️🎼

 • תהילה חיים
  תהילה חיים

  אהה...אז ככה נשמעות מלאכיות😍

 • מלי פריזאט
  מלי פריזאט

  יובל דיין אני פשוט חולה עליךךךךךךךך🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰😘😘😘😘😘😘😘😘😍😍😍👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻😍

 • יעל טומצ'נסקי
  יעל טומצ'נסקי

  את מהממת ☺❤

 • דוד ארנביוב
  דוד ארנביוב

  אלופה תוחית על שיר מאוד יפה שיר סוף הדרך שיר להיט כל פעם מפתיעה אותי מחדש בהצלחה בכל

 • diego brainin
  diego brainin

  יובל תעשי לי ילד! 😅

 • ברכה לוי
  ברכה לוי

  אימלה איזה שלמות ❤🥺😍

 • ayala ben ari
  ayala ben ari

  אין מהמם כזהה😍

 • מירי ביטון
  מירי ביטון

  זה בכלל אל השיר השני של רק ץחיך

 • אירית צלר
  אירית צלר

  מלכה בצניעותך. וואו וואו מהממת❤

 • Yossi Eliyahu
  Yossi Eliyahu

  איזה דמעות את מביאה עם הקול שלך זה פשוט מדהים כל פעם מחדש שיר כמו כפפה לקולך

 • תהילה מוטהדה
  תהילה מוטהדה

  יובל מהממת אוהבת אותך ❤️ בזכותך גם קהל צעיר יחשפף למהממת לא פחות עופרה חזה ז״ל

 • אופיר פלג
  אופיר פלג

  פשוט הכי טובה שיש

 • אופיר פלג
  אופיר פלג

  מדהימה כרגיל

 • אמירי - הערוץ הרשמי Amiri - Official channel
  אמירי - הערוץ הרשמי Amiri - Official channel

  יש לך קול מדהים, יחיד ומיוחד. בימים אלו אנחנו מציינים 16 להתנתקות. יצא שיר מיוחד לזכר יישובי גוש קטיף: חפשו בערוץ שלי "כל הגוש הזה".

 • שלום סוויסה
  שלום סוויסה

  תיראי,יש לך קול מיוחד.הביצוע יפהפה,מרגש.ממש.אבל,אין ולא יהיה קול כמו של עפרה חזה ז"ל וביצןע כמו של עפרה.חובה חומר.עפרה חזה הזמרת עם הקול הכי יפה וצלול בעולם.

 • רותי שטאשווילי
  רותי שטאשווילי

  מהמממתתתת ♥️🤍✨

 • ana farias
  ana farias

  Linda canção ❤️😍❤️😍❤️

 • גנור עטיה
  גנור עטיה

  יובל את שרה מעלףףףףףףףףףףף❤

 • Natan
  Natan

  איזה מדהימה ❤️❤️

 • Elazar Rosenberg
  Elazar Rosenberg

  יפה שלנו!!💖💖💖💖

 • עדי נעים
  עדי נעים

  היי אשמח עם למישהו/י יש מושג איך אפשר להשיג את יובל דיין טלפונית..אני רוצה לעשות הפתעה לבת שלי

  • הדר
   הדר

   תלחצי על החץ ליד שם השיר ויופיע פירוט של כל האמרגנים והצוות המוזיקלי והכי בסוף יש מספר טלפון של יחסי הציבור שלה

 • tsah cl
  tsah cl

  את מושלמת יש לך שירים מדהימים

 • יעל פלד
  יעל פלד

  קאבר מעניין ומקסים🌹🌺

 • Harel
  Harel

  קול יפה רצחחחחחח💖💖

 • אורית לוי
  אורית לוי

  שיר מהמם😍😍😍

 • PentaMagneta
  PentaMagneta

  קול מיוחד עם עוצמה מיוחדת !

 • H A
  H A

  אלופת עולם ...

 • רווית בכר
  רווית בכר

  מלאךך😇

 • Yael Sulimani
  Yael Sulimani

  יפה שלי. ❤❤

 • Eli Sadikov
  Eli Sadikov

  Beautiful

 • חירות יהלום
  חירות יהלום

  מהמםםם!!!!!

 • Rand Muhtaseb
  Rand Muhtaseb

  Yuval I LOVE You Soooo Much👑❤️🥺

 • Sapir
  Sapir

  השיר הראשון אחרי בין המצרים ♥♥ :)

 • נעמה פלדמן
  נעמה פלדמן

  וואו מהמם!!👏👏

הבא
"What does this say?"
0:29
14 מיליון
Måneskin - Beggin' (Lyrics)
3:31
4.8 מיליון